OUR PRIDE

NAMES SCHOOL / INSTITUTION
Kavita Shah Sri Sri Academy
Manisha Dani Abhinav Bharti
Ekta Shangvi Abhinav Bharti
Khushboo Popat Delhi Public School, Ruby Park
Srijita Dutta Delhi Public School, Howrah
Tamalika Banik National High School for Boys
Falguni Gandhi Hartley's
Shailee Shah CAG School
Nidhi Bagri Sri Sri Academy
Deesha Shah Bhawanipur Gujarati Education Society
Priyanka Ajmera Bhawanipur Gujarati Education Society
Monalisa Saha Morning Smile
Khyati Hindocha Morning Smile
Kulwinder Kaur Khalsa High School
Gurpreet Kaur Khalsa High School
Priya Sharma Tree House
Prachi Indoria Tree House
Himangi Doshi Pluto Montessori House
Nistha Khetri Carmel High School
Nitu Chowdhury Arya Vidya Mandir
Harshita Khetri Arya Vidya Mandir
Neha Lakhmani Arya Vidya Mandir
Minu Parekh Arya Vidya Mandir
Parita Shah Arya Vidya Mandir
Smita Jalan Kangaroo Kids
Kinjal Prekh Tree House
Antara Chowdhury KIDZEE
Sumit Kaur Mokha Morning Smile (Head Teacher)
Manisha Kumari Brain Vista
Farheen Jahangir Morning Smile
Sachi Kaur Morning Smile
Pallavi Little EduPark
Ifra Ara Labbaik Islamic School
Saleha Khatoon Abul Hasan High School
Kajal Gupta La Maternal
Radhika Kamdar Blooming Daffodils
Alpa Dave Blooming Daffodils
Saba Naaz Ahmed Blooming Daffodils
Partibha Sadani Blooming Daffodils
Dhwani Vakharia Blooming Daffodils
Shabnam Alam Blooming Daffodils
Somashree Mondal Blooming Daffodils
Reshma Mehta Blooming Daffodils (Co-ordinator)
Sharmila Hazra Chowdhury South Point
Debopriya Roy National High School for Boys
Ena Mukherjee Rajkumar College, Raipur
Rashmi Nair Julien Day
Amanpreet Kaur South City International
Mousumi Dey South City International
Sushmita Sen Casa - Di - Bambini
Poonam Mondal Hartley's
Mayuri Vora Little Scholars
Nisha Vasant Little Scholars
Rupal Maniar Little Scholars
Farzana Delhi Public School, Ruby park
Harshita Dasani Chowrangee High School (Principal)
Mrinali Doshi Heritage School
Mehvish Ambarin St Stephnes school
Priti Gupta Sri Gupta Educational Madhyam
Varsha Choudhury Sri Gupa Educational Madhyam
Anisha Singh Suryauday
Dhwani Vakharia Young Learners
Isita Bakhai Young Learners
Priti Mehta Hartley's(Coordinator)
Farheen Jahangir St Michaels Academy
Saiba Kasim Alhoda International
Avni Doshi Dew Drops
Rupa Patel Sri Ram Narayan Singh Memorial High School
Saista Sayyed Progressive Day School
Shahgufta Naaz Shree Balkrishna Vithalnath Vidyalay
Anam Javed Labbaik Islamic School
Rukshar Khatoon Labbaik Islamic Scool
Ifra Ara Labbaik Islamic School
Bushra Kamil Labbaik Islamic School
Bushra Rahaman Labbaik Islamic School
Harshita Khara Ruby's Montessori and Play School
Sana Afreen Iqba Thomas Day High School
Sabah Noor Central Model School
Nikita Das Sunshin Montessori House
Khusboo Jain Narayana School,Howrah
Shahneela Hossain Kidzee Park Street
Ifra Ara Al-kathar Public School
Isha Zaveri Kangaroo Kids Golmandir
Yashika Digga Our Lady Queen of The Missions School Salt Lake
Aamna Rahman Afreen Iqba Culcutta Muslim Orphanage
Sachi Kaur Shri Shikshayatan Girls School
Kulvinder Kaur Khalsa High School
Kinjal Mehta Orange Door
Prerana Kyal St. Mark School
Radhika Kamdar Kidzee Ballygunj
Kinjal Mehta Orange Door
Miral Mehta Hartley High School
Debaroti Chatterjee Hartley High School
Chandni Suchak Kidzee Ballygunj
Priya Sharma New Town School

                          

<